אירועי ברית או בריתה - טרויה אולמות אירועים

אירועי ברית או בריתה - טרויה אולמות אירועים

צרו קשר

נשמח לחזור אליכם עם הצעה שמתאימה בדיוק לכם!

התפריטים של טרויה
התפריטים של טרויה
אתם חייבים לראות
אתם חייבים לראות

במסעותיכם לחיפוש אחר אולמות ברית אשר יכילו את החגיגה הראשונה של הקטנצ'יק שלכם, אתם הולכים להיתקל בהרבה מכשולים, הפתעות לא נעימות וויכוחים צורמים. החל מנגישות לנכים ועד לרמת המתיקות של מיץ התפוזים שיוגש, תתפלאו לשמוע את מגוון התלונות של האורחים, ואת השיקולים הבאים בחשבון כשמחפשים אחרי אולמות אירועים ברית.

אולם לברית – מה רע ואיך משפרים?

כמה פעמים שמעתם את המשפט "איך הסתבכנו בדרך, אי אפשר למצוא את המקום."? עכשיו דמיינו שאתם שומעים אותו מפי כל האורחים שהגיעו לאירוע .לא נעים, נכון? כשבודקים אולמות אירועים לבריתות – שימו לב לנגישות של האולם; אם התקשיתם למצוא את המקום, סביר להניח שגם האורחים יתקשו.

בדרך כלל כשמדברים על אולמות אירועים ברית היא לא האירוע הראשון שעולה לראש, לכן יש נטייה לקחת כמובן מאליו את נושא המוסיקה. האם תסתפקו בדיסק של שרית חדד שינגן במחזוריות לאורך כל האירוע, או אולי תרצו לגוון?

אירוע ברית או אירוע בריתה נערך בדרך כלל בשעות הבוקר – צהריים. לפיכך, בדומה לפס הקול של האירוע, גם נושא האוכל באירוע כזה נוטה להידחק הצידה .קחו בחשבון שחלק גדול מהאורחים בונה על ארוחת הצהריים הזו, והיא החלק העיקרי באירוע עבורם.

עבור הרבה אולמות ברית היא אירוע פשוט וקטן, אך יש כאלה שבוחרים לערוך את הברית או הבריתה בפורמט מורחב, ומזמינים מאות אורחים. אם אתם לא רוצים אורחים מיוזעים וחנוקים, רצוי שתחפשו אולם שמסוגל להכיל בקלות את האירוע שלכם.

האבזור המושלם וחוויה קולינארית

למרות מוניטין מפוקפק של אולמות אירועים לבריתות, אולם לברית באשדוד של טרויה גלוי ונמצא באיזור נגיש וקל למציאה.

האולם המרהיב מאובזר במערכות שמע ותאורה מהמשוכללות בארץ, ואפילו התאמנו פס קול רגוע לגינות בחוץ. השף המהדהים שלנו יאיר כלפון ייתן לכם אפשרות בחירה מבין מבחר מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים, כך שתוכלו להתאים את התפריט אישית לכל המוזמנים.

את החוויה הקולינארית משלים צוות המלצרים ואנשי השירות שלנו. אלו יטפלו בכם ובאורחים שלכם באדיבות, במסירות ובהקשבה.

[google map]